БЮТ посадить Наливайченка до в’язниці

За словами Олійника, таке рішення БЮТ обумовлене раніше озвученими Наливайченком на адресу деяких бютівців звинуваченнями в причетності до корупції. “По кожному такому звинуваченню з боку Наливайченка ми готуємо позови”, – завірив депутат.


Він також повідомив, що зараз, перш ніж, подати до суду, він і його колега-депутат від БЮТ Володимир Пилипенко збирають базу і роблять відповідні запити. Олійник також повідомив, що групу, яка готує ці позови, очолюють він і Пилипенко.


На питання, скільки позовів проти Наливайченка БЮТ має намір подати, Олійник відповів: “Думаю, що не менше шести. І вони не обов’язково будуть об’єднані. Можуть бути різні позови – по різноманітних фактах і подіях. Але йдеться не тільки про позови. Три або чотири рази за рядом позицій ставилося питання про притягання Наливайченка до кримінальної відповідальності. На сьогодні є два процесуальні рішення, це дві ухвали про відмову в порушенні кримінальних справ проти Наливайченка. На цьому тижні ми зареєструємо в судах скарги про відміну цих ухвал”.


“Ми ж абсолютно серйозно збираємося посадити його до в’язниці. І цей напрям – навіть важливіший і перспективніший, ніж позови. Тому що, якщо ми зможемо добитися ініціації двох кримінальних справ (про присутність “Альфи” в судах і про отримання ним премії у розмірі мільйона гривень за незрозуміло яких обставин) – справа піде набагато швидше. Зараз же потрібно зібрати інформацію з КРУ, з Генпрокуратури – і тоді вже рухатися далі. Якщо ми зможемо ініціювати по Наливайченку хоч би дві кримінальні справи, тоді, до моменту безславного завершення його кар’єри (а це, я думаю, відбудеться протягом півроку), він почесно переміститься з кабінету відразу до СІЗО”, – зазначив Олійник.


“Завдання Наливайченка – не сидіти у в’язниці, а принести і здати державі всі незаконно нажиті ним гроші. І немає такого завдання – тримати його все життя у в’язниці. Його треба помістити в камеру і запропонувати повернути все те, що він за цей час на контрабандних потоках заробив. Ніхто не говорить, що він там сидітиме роками. Достатньо одного тижня”, – сказав депутат, пише Обком.


Депутат від БЮТ Гарегін Арутюнов подав до суду на в.о. глави СБУ Валентина Наливайченка, який звинуватив депутата в причетності до незаконних операцій з ПДВ.4post.com.ua

admin