„ЗАВИДІВСЬКЕ КОРІННЯ” ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ УЖГОРОДЦІВ

Як повідомив у прес-центрі “Нове Закарпаття” депутат облради Олександр Антал, ще в минулий понеділок на всіх постійних комісіях обласні депутати проголосували за відміну цього рішення, визнавши, що обласна рада не має права розпоряджатися землею міської громади на свій розсуд. На засіданні президії у присутності представників фракцій це також знайшло підтримку. Подивившись на інших, проголосували за відміну рішення й Балога з Кічковським. Але далі відбулося торжество цинізму. Перед сесією на засіданні своєї фракції Балога чітко дає настанову, що ламатиме цей проект, і вносить свій підтекст, мовляв, не заперечує проти аквапарку, але облраді треба надати всю проектно-кошторисну документацію, що може затягнути його реалізацію на рік-два. “Місто не зобов’язане цього робити, – сказав Олександр Антал. – Прореагувати на рішення обласної ради від 25 липня та 8 жовтня мав би прокурор, і рішення слід скасувати”. На сесії “за” відміну злочинного для міста рішення проголосувало 39 депутатів. Не вистачило всього 7 голосів, аби інвестори змогли збудувати для Ужгорода потужний водно-розважальний комплекс.

Через ненависть до Ужгорода, його керівництва й міської громади балогівці вдалися до тактики злочинного зволікання, відвертої брехні та підміни правових понять, знаючи, що інвестори готові були вкласти 30 млн. євро й невдовзі збудувати в нас аквапарк, проект якого презентований неодноразово. Це знову знайшло своє підтвер-дження на сесії Закарпатської обласної ради у минулу середу.

За словами депутата облради Юрія Бережника, через відключення мікрофонів говорити на сесії, попри вимоги регламенту, мала змогу тільки “певна політична сторона”. Проект, який мав бути одним із найперспективніших у Закарпатті й Україні, загальмовано, а настрій в інвесторів нині досить песимістичний, оскільки вже минув рік на збирання та опрацювання інформації. Впродовж півтора року про аквапарк чимало писала преса, яка пильно відстежує розвиток проблеми. З огляду на ситуацію з майбутніми парламентськими виборами непевна ситуація може затягнутися ще на кілька місяців, і не можна відкидати, що очікувати інвестори далі не будуть. Тим паче, вони мають пропозиції в Кошіце (Словаччина). Діловим людям із такого рішення дивуватися не доводиться, адже вислів “час – це гроші” має конкретний зміст. Інвестори адаптують до тамтешніх умов проект акварпарку, а нам залишиться, якщо отримаємо візу, їздити “на басейни” до словаків.

Clipnews.info

Прес-конференція з приводу повторного незаконного рішення обласної влади по аквапарку в Ужгороді депутатів облради Олександра Антала і Юрія Бережника у відеоролику.

admin