Закарпатському рому посміхнулася удача, або чергова крадіжка золота

Залюбки навідуються в генделик й смагляві мешканці розташованого неподалік табору. Бар закривається пізно. Вночі тут залишається один із працівників, який до ранку охороняє приміщення.
Тієї неділі випало чергувати 31-річній Аллі. Людей у вихідні було вдосталь, останні відвідувачі розійшлися близько опівночі. Коли бар спорожнів, жінка вирішила навідатися додому. Повечеряла й через деякий час на таксі повернулася на робоче місце. Однак тут на неї чекав неприємний сюрприз…
Ідучи додому, жінка залишила під прилавком дамську сумку, у якій знаходилося 2100 гривень, золотий ланцюжок і хрестик, а також її паспорт. Тепер сумочки на місці не було, й жінка почала пригадувати, чи десь інде не поклала сумку. Однак коли зауважила на дверях будівлі з тильного боку розбите скло, все зрозуміла: у закладі побував хтось чужий!
Стривожена жінка набрала “02” й повідомила про трафунок оперативному черговому Берегівського райвідділу міліції. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Хоча часу з моменту крадіжки пройшло небагато, та за зловмисником уже й слід простив. А кожна згаяна хвилина давала йому більше шансів уникнути зустрічі з міліцією.
До пошуків злодія підключилися оперативники карного розшуку Петро Дрозденко, Тарас Загієв та Василь Бундович, очолювані першим заступником начальника Берегівського РВ УМВС Миколою Курицею. Допомагали операм і працівники ДАІ. Ретельно вивчав залишені на місці крадіжки сліди експерт-криміналіст Юрій Безик. Звичайно, перша підозра впала на мешканців розташованого поруч табору.
Попотіти стражам порядку довелося немало, доки було встановлено, що того вечора неподалік кафе тинялася група ромів. Стали з’ясовувати їхні особи, і відтак у поле зору міліціонерів потрапив такий собі 33-річний Василь. Спершу чоловік завзято переконував, що не причетний до крадіжки, але згодом усі його твердження розвіялися, як вранішній туман. Експерт за залишками одягу та відбитками, виявленими на місці крадіжки, довів причетність Василя до нічного “візиту” в розважальний заклад. Підозрюваному не залишалося нічого іншого, як зізнатися.
Тієї ночі Василь вештався довкола бару, вичікуючи слушну мить, аби чимось поживитися. Коли побачив, як Алла зачинила на замок вхідні двері й кудись поїхала на таксі, часу не гаяв. Обійшовши будівлю, розбив вікно на дверях з тильного боку. Проник всередину, а там відразу ж усміхнулася удача: з-під прилавка визирала дамська сумочка… Заволодівши чужим добром, злодій чкурнув з місця злочину.
У будинку сестри Василя міліціонери вилучили крадене, повідомляє майор міліції Михайло Пискач із ВЗГ УМВС. Крадені золоті вироби злодій заховав під дошкою у порозі вхідних дверей. Сам і показав тайник…
Нічного “потрошителя” розважального закладу затримано, порушено кримінальну справу. Перевіряється причетність затриманого до скоєння інших злочинів.

«НЕДІЛЯ»

admin