Закарпатські прикордонники ганяли за “сигаретним мерсом”

За півгодини до півночі наряд «контрольний пост» відділу «Ділове» Мукачівського загону зупинив для огляду «Мерседес-Спринтер». Коли правоохоронці запропонували водієві з’їхати на узбіччя для перевірки вантажу, той несподівано об’їхав наряд та рвонув в напрямку населеного пункту Великий Бичків. Навздогін втікачеві виїхала оперативно-пошукова група, а шлях йому перекрив інший контрольний пост. В зупиненому мікроавтобусі знаходилося двоє чоловіків, які везли 100 ящиків (50000 пачок) сигарет «Viceroy».
Затриманий транспортний засіб разом з тютюновим вантажем передали для перевірки до Рахівського райвідділу міліції. Водія та пасажира, який був без документів, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за злісну непокору правоохоронцям та порушення прикордонного режиму.

Варто зазначити, що в цьому регіоні сигарети є одним з найпопулярніших предметів контрабанди. Так, з початку року співробітники Державної прикордонної служби України в Закарпатській області запобігли незаконному переправленню понад 980 тисяч пачок сигарет.

За інформацією Держприкордонслужби

admin