Закарпатські бютівці йдуть до суду, аби оскаржити бездіяльність закарпатської ОВК

Ще 10 липня 2008 року відбулося засідання ОВК, на якому розглядали питання про відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради та дострокове припинення їх повноважень, згідно з відповідним рішенням міжпартійного з’їзду Блоку Юлії Тимошенко. Попри наявність усіх правових підстав для відкликання депутатів, ОВК ухвалила протилежне рішення, зазначивши, що підстав для дострокового припинення повноважень цих депутатів нема.
Разом з тим, ОВК й досі не надала закарпатським БЮТівцям копії свого рішення. Таким чином, не надаючи БЮТу копії рішення, уже протягом понад трьох місяців, ОВК позбавляє політичний блок можливості оскаржити своє ж рішення в суді.
Відтак “серцеві” подають скаргу на бездіяльність Закарпатської обласної виборчої комісії до Закарпатського окружного адміністративного суду.
Нагадаємо, 30 червня 2008 р. міжпартійний з’їзд БЮТ увалив рішення про відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради. Йдеться про тих депутатів Закарпатської обласної ради, які після виборів не увійшли до фракції БЮТ, створили власну фракцію «Батьківщина» та утворили разом з фракціями НУНС, ПР, СПУ широку коаліцію.

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

admin