Все більше українців хоче виїхати за кордон

Респондентам запропонували відповісти на запитання «На даний момент чи розглядаєте Ви серйозно можливість виїзду за кордон на роботу або постійне проживання?» 27%, які відповіли ствердно, потрапили в групу «потенційних мігрантів».


Крім того, за даними компанії, 19% відзначили високу вірогідність виїзду з України протягом наступних двох років. Лише 9% планують емігрувати назавжди.


Головною причиною міграції є відсутність можливостей для високих заробітків. Більшість потенційних мігрантів (87%) вірять, що міграція поліпшить їхнє фінансове становище. 56,5% впевнені, що закордонний досвід забезпечить їм кращі можливості працевлаштування після повернення в країну.


Найбільш вірогідними країнами міграції для потенційних мігрантів є Росія, Німеччина, Італія, США і Великобританія. Головними секторами зайнятості, в яких планують шукати роботу потенційні мігранти за кордоном, є будівництво, домогосподарство і торгівля.


Найбільш схильними до міграції є респонденти віком від 18 до 29 років. Разом з тим у східних, північних і західних регіонах України, а також у великих містах з населенням понад 100000 жителів спостерігається більш значна кількість потенційних мігрантів.


Компанія GFK Ukraine опитала 1014 респондентів у віці від 18 до 40 років, серед яких визначили потенційних мігрантів.


Корреспондент

admin