Вороги Ужгорода та ужгородців від клану Балог виступили проти будівництва аквапарку в обласному центрі

На сьогоднішній сесії депутат від фракції “Народна” Олександр Антал виступив перед депутатами і просив їх відмінити це абсурдне рішення, яке має виключно політичний відтінок. Однак перед депутатами виступив ватажок фракції “Наша Україна” і головний ЄЦовець” області Іван Балога (молодший брат президентського канцеляриста), який вимагав внести рішення про надання Ужгородської міськради всієї документації Закарпатській облраді. Балозі було начхати, що Ужгородська міськрада є самостійним органом самоврядування і не підзвітна облраді.

Проти балоги і його приплічників виступив депутат облради від фракції “Народна” Петро Гойс, який засудив позицію “нашоукраїнців” і попросив прокуратуру області надати правову оцінку діям облради.

Тим не менше, пробалогівські депутати стали ворогами ужгородців і не проголосували за відміну свого незаконного рішення. Таким чином інвестиційний проект під загрозою реалізації. Ужгород може втратити найкрупніший інвестиційний проект. Кажуть, що інвестор має намір згорнути реалізацію проекту і побудувати аквапарк в місті Кошице в сусідній Словаччині. І все через те, що клан Балог не мав наміру пропускати такий крупний проект повз свої безрозмірні кишені.


Clipnews.infoЯк балогівські «кнопкодави» порушують Закон та Регламент облради у відеороликуДепутат облради Петро Гойс про рішення Закарпатської обласної ради стосовно аквапарку в Ужгороді у відеоролику

admin