Володимир Литвин: „Ці люди мають хребет, вони не зрадять”

На думку народного депутата, наші громадяни повертатимуться додому, оскільки будуть скорочуватися робочі місця у зв’язку з ускладненням економічно-фінансової ситуації у світі. «Потрібно все зробити, щоб повністю були виділені кошти, передбачені у бюджеті на подолання наслідків повені, щоб ці люди мали можливість відбудовувати тут свої оселі і мали можливість працювати», – наголосив Володимир Литвин.


Він переконаний, що держава має зробити все для розвитку внутрішнього ринку, переорієнтувати підприємства на внутрішній ринок. «Необхідно дійти до кожної людини, з’ясувати, чим вона займалася, що вона хоче робити і які можливості може надати їй держава. Потрібно по кожному населеному пункту подивитися, які виробництва ми можемо відновити, чи матиме попит ця продукція, чи є потреба у цій продукції, які нові виробництва потрібно організувати і що для цього має зробити держава. Необхідно кожній людині надати можливість здійснювати свою справу, не тиснути на людей, як у нас це роблять, а дати можливість їм жити і заробляти», – зазначив Володимир Михайлович.


«Не може бути так, що у нас кожна п’ята дитина є сиротою при живих батьках. За це повну відповідальність несе влада. Влада повинна припинити з’ясовувати стосунки, а почати вирішувати проблеми кожної родини і кожної людини», – наголосив Володимир Литвин.


Відповідаючи на запитання журналістів кого Литвин хоче бачити у першій десятці виборчого списку закарпатців, лідер Блоку Литвина заявив, що хотів би бачити у першій десятці виборчого списку закарпатців Сергія Ратушняка, Олександра Антала, Михайла Сятиню.


«Ці люди мають хребет, вони не зрадять. А в українській політиці треба бути впевненим у своїх соратниках. Бо інколи виходить так, що якщо є такі друзі, то навіщо вороги. В цих людях я абсолютно впевнений», — сказав Володимир Литвин.


Згадав Володимир Литвин і про „витівки” скандально відомого – голови районної державної адміністрації Михайла Данча. Цей представник Президента в Перечинському районі при проїзді Володимира Литвина через Перечин намагався на власному джипові перешкоджати руху супроводу народного депутата.


„Невже йому більше немає чим займатися?”, – обурювався Володимир Литвин.


Справді, виглядає той представник Президента зовсім вижив з розуму. В його голові мабуть навіть не жевріла думка, що такі витівки на дорозі є злочином і його дурість може коштувати комусь життя. Звісно таке можливо лише в державі де опричники Президента відчувають свою безкарність та вседозволеність. Та й приклад є з кого брати.Прес-конференція Володимира Литвина в Ужгороді у відеоролику


admin