Віктор Ющенко використовує СБУ для захоплення влади в країні

13 жовтня о 19.30 в Управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області відбулась нарада керівного складу управління під головуванням начальника управління полковника Олександра Радецького.


На початку наради О. Радецький повідомив свої заступникам та керівникам підрозділів, що в Україні склалась вкрай тяжка політична ситуація, інспірована російськими спецслужбами, метою яких є дезінтеграція України як незалежної держави за допомогою своїх агентів впливу – Юлії Тимошенко та її прибічників.


У зв’язку з цим, на доручення Президента України Віктора Ющенка, в.о. Голови СБУ Валентин Наливайченко наказав керівникам усіх регіональних підрозділів розробити комплексні плани оперативно-розшукових заходів, спрямованих на протидію ворожим спрямуванням російських спецслужб.


На перший погляд, якщо прибрати політичну складову, протидія іноземним спецслужбам – це основна робота СБУ і нічого дивного у розробці подібного плану не має. Проте, незрозумілими та неприйнятними є заходи, які полковник Радецький наказав включити до вказаного плану.


Зокрема, запропоновано задіяти агентурні можливості управління для проведення роз’яснювальної роботи серед населення області щодо зрадницької та проросійської позиції депутатів від БЮТ та особисто Ю. Тимошенко.


Крім того, із залученням агентурного апарату управління в середовищі студентської молоді м. Тернополя планується проведення акцій протесту проти дій Ю. Тимошенко та на підтримку В. Ющенка.


Цікавим є ще один пункт: «З метою недопущення активізації розвідувальної діяльності спецслужб РФ в області та використання ними українських громадян для дестабілізації політичної ситуації в регіоні, задіяти агентурні можливості управління серед керівників підприємств, організацій та установ всіх форм власності для фінансової, матеріальної та організаційної підтримки національно орієнтованих партій та рухів ( «Єдиний Центр», ВО «Свобода» тощо)». Благі наміри, чи не так? Дивним є також те, що виконавцями даного пункту виступають начальники відділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю та контррозвідувального захисту економіки держави, а не контррозвідки (на яку власне і покладена функція протидії іноземним спецслужбам). Тобто, мова йде про банальне викачування грошей з бізнесменів міста та області.


Проте, найцікавішим пунктом є наступний: «З метою попередження іноземного впливу на розвиток міжконфесійної ситуації в Тернопільській області, задіяти джерела серед клерикальних кіл регіону для створення передумов вилучення комплексу Почаївської Лаври з-під юрисдикції Української православної церви та передачі його прибічникам створення Української помісної православної церкви». Нагадаємо, що на думку В. Ющенка, єдиною структурою, на базі якої може бути створена Українська помісна православна церква, є УПЦ КП під керівництвом Філарета.


Ось такі от плани по протидії російським спецслужбам – пропаганда проти одних українських партій, підтримка інших та втручання в життя Церкви. Вважаю, що Президентові України, в.о. Голови СБУ, та начальникам обласних управлінь спецслужби, перед тим як реалізувати подібні плани, варто почитати на ніч Кримінальний кодекс України. Там, в диспозиціях відповідних статей вони з подивом знайдуть пункти своїх планів. А потім варто опустити погляд нижче і вчитатись у санкції. Як кажуть, від тюрми та від суми…
http://ord-ua.com/categ_1/article_53327.html

admin