В Ужгороді фотографи “побилися”…

Аби “побитися”, зареєструвалося 53 команди (всього 123 учасники). У кожній групі було від 1 до 4 фотографів. Як зазначив один із організаторів даного “слему” Віктор Дьомін, у змаганні взяли участь лише фотографи-любителі, а професіонали, в свою чергу, були членами журі, які визначали переможців.
Об 11-й годині ранку всім учасникам роздали завдання, на виконання якого був передбачений часовий ліміт — 4,5 години. Очевидно організатори добряче постаралися, позаяк вигадали цікаві задачі: “Подарунок” (фото подарунку) (оцінювалася оригінальність, новизна, незвичність^ композиція, кольорова гама^ безпосередньо якість знімку…)^ “Загадка” — у кого перекваліфікується інженер, чия мама вирощує на балконі розкішні фіалки, в той день, коли йому не вистачатиме коштів на похід у кіно з коханою дівчиною, а мама у цей час буде на морі? Суть завдання: сфотографувати відгадку^ “Постановка” — в кадрі мали бути присутні такі предмети, як помаранчева мумія, купальник або плавки, надувний матрац, осінь.
Молоді фотографи зізнавалися, що завдання було дещо незвичним, проте дуже цікавим. Завдяки загадці про фіалки, продавці квітів отримали гарний прибуток, оскільки майже всі фото-митці помчали на базар за милою фіолетовою рослиною.
Ввечері всі зібралися у магазині техніки, що по вулиці Швабській, аби переглянути фото своїх конкурентів і почути “вирок” журі. Закарпатські фотографи: Олексій Попов, Сергій Гудак та Янош Немеш ретельно переглядали роботи і в результаті призові місця отримали: І — команда “Темп”, ІІ — команда “В.М. ?”, ІІІ — “Ракурс”.
За словами голови журі Олексія Попова, на битву прийшли вельми талановиті молоді люди, декого можна навіть назвати професіоналом.

На фото: композиція “Постановка” команди переможців “Темп”.

Евеліна Гурницька Clipnews.info

admin