Українці впевнені у фальсифікації виборів

Так, генеральний директор цієї організації Олександр Бухалов, який презентував у понеділок дані дослідження ФОМу, стверджує, що безумовними лідерами рейтингу політичних сил на дострокових парламентських виборах залишаються Блок Юлії Тимошенко та Партія регіонів.Опитування показало, що


21,2 % респондентів віддали б свої голоси за БЮТ,


19,8 % – за Партію регіонів,


4,5 % – за Комуністичну партію,


2,8 % – Блок Литвина,


2,7 % – вірогідний Блок Ющенка.Серед тих, хто впевнений, що прийде на виборчу дільницю і проголосує


31,1 % віддадуть свої голоси БЮТ,


29 % – Партії регіонів,


6,6 % – КПУ,


4,1 % – Блоку Литвина і


4 % – Блоку Ющенка.Аналізуючи ситуацію навколо рейтингів провідних політсил, Бухалов сказав: “Стабільно коливаються цифри у двох партій – Партії регіонів та БЮТ, стабільно втрачає “Наша Україна” і трішки позитивніша динаміка в комуністів та Литвина”.


Крім того, за його словами, активно набирає рейтинг можливий Блок Арсенія Яценюка. “Якщо вибори будуть у січні-лютому, то всі нові сили мають шанси”, – додав Бухалов.


Дослідження показало, що 39 % опитаних вважають, що під час підрахунку голосів будуть незначні фальсифікації, які істотно не вплинуть на результати виборів.


34,8% вважають, що результати виборів будуть повністю сфальсифіковані,


18,2% важко відповісти і лише


8,1% сказали, що буде чесний підрахунок голосів.72,4% опитаних вважають, що дострокові парламентські вибори не допоможуть вирішити політичну кризу в країні,


15,6% – вважають, що допоможуть,


12,1% – важко відповісти.Ну що ж, ці цифри не набагато відрізняються від даних Київського міжнародного інституту соціології, але спростовують “дослідження” керованого президентом Національного інституту стратегічних досліджень.


Ніна Соломатіна. INTV

admin