У закарпатського управління охорони здоров’я новий шеф

– Василь Васильович відома людина в медичній галузі, –зауважив під час представлення Михайло Попович. – 27-річний медичний стаж, робота на керівних посадах у цій сфері стане в нагоді йому на новій посаді. В управлінні працює сильний колектив, тому під керівництвом нового начальника робота повинна стати ще ефективнішою, – завважив Михайло Попович.
Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович та в.о. заступника голови облдержадміністрації Омелян Мателешка висловили сподівання на вирішення тих проблем, які є сьогодні в галузі. Вони також привітали новопризначеного керівника, побажавши йому успішної роботи.
У свою чергу, Василь Скрип визначив основні завдання, над якими буде працювати управління. „Ми повинні тримати ту високу планку, яка була поставлена попереднім керівником управління Михайло Турянчиком. В стратегічному плані нічого не зміниться. Ми будемо продовжувати втілювати напрацювання мого попередника, які дозволили тримати високий рейтинг медицини нашого краю”. Він також заявив, що сподівається насамперед на підтримку як великого колективу медиків краю, так і самого колективу управління, яких знає як високопрофесійних фахівців.

admin