Стартував новий сезон Закарпатської ліги КВН.

Закритий фестиваль пройшов в неділю, 19 жовтня. В «Ювентусі» зібрались тільки квнщики, без глядачів. Вони спілкувались, знайомились з новачками, реєструвались для участі в сезоні. Про намір взяти участь в іграх цього сезону заявило 20 команд. Також пройшов традиційний чемпіонат по «КВН-розминці», перемогу в якому здобула команда «Келегет меньо», яка складалась з… однієї людини – Ігоря Кривошеєва.


У гала-концерті, який відбувся в «Ювентусі» 21 жовтня, взяло участь 15 команд із 20-ти, що заявилися в сезон. Кожна команда показала по одному номеру. Між номерами було зіграно «розминку» із залом, яка пройшла під девізом «Ужгород не гумовий». На запитання глядачів весело відповідали дві збірні команди: ужгородці й ті, хто «понаїхали».


12-й сезон Закарпатської ліги КВН стартував. Ігри першого туру пройдуть в листопаді, за умови, що їх буде де провести. Адже, є інформація, що міська влада хоче забрати у студентів приміщення СЦД «Ювентус». А іншого залу для проведення масових студентських заходів, ігор КВН, вечорів першокурсника в нашому місті немає.

admin