ЩО БУДЕ БІЛЬШИМ: ТЕРМІН КАДЕНЦІЇ ЧИ ПОКАРАННЯ?

Правда, напередодні на офіційному бланку сільради пані голова повідомила ініціативну групу про неможливість зустрічі та звіту перед громадою на стадіоні, бо, мовляв, там… відбудеться футбольний матч. Саме час і місце проведення зборів сільської громади, анонсований в оголошені ініціативної групи, та повне його співпадання з часом проведення футбольного матчу, анонсованого головою сільради в офіційному повідомленні ініціативній групі, промовисто засвідчили: пані Марія Котляр вимогу сільської громади, м’яко кажучи, ігнорувала.


Звісно, в анонсований пані Котляр час на сільському стадіоні жодного футбольного матчу не було. Розчарована громада не лише не почула звіт сільського голови, але й не побачила обіцяного головою сільради футболу.


Крім представників сільської громади, даремно очікували пані Котляр і місцевий шериф у компанії оперів у „цивільному” та журналісти обласних медіа, що в силу службових зобов’язань: одні перед начальством, а інші перед читачами, закономірно зайняли спостережно-очікувальну позицію.


Не обійшлося на зібранні і без родзинки. Все дійство старанно документувала на відеокамеру особа, що за законами детективного жанру „має бути невиразною на вигляд”. Щоб не виділятися серед присутніх. Правда, „філер”, вірогідно, отримав інші суворі настанови, тому таки вирізнявся серед присутніх саме старанним „документуванням” усіх без виключення дій та висловлювань кожного з присутніх на сільських зборах. На щастя, чи то присутність шерифа з операми, чи природжена миролюбність сільських мешканців дозволила філеру виконувати його роботу безперешкодно. Він старанно трудився під акомпанемент жартів присутніх. Виявляється, з гумором у тарнівчан „ повний порядок”. Однак з’ясувалося, що порядку якраз бракує у роботі голови Тарнівецької сільської ради.


Сільська громада звинувачує пані Котляр у службових злочинах у сфері земельного законодавства, що у народі кваліфікують як земельний „дерибан”, шахрайстві з коштами на фінансування вуличних газопроводів сіл Ботфалва, Тарнівці, Шишлівці та в багатьох інших зловживаннях, що за мірками Кримінального Кодексу України можуть тягнути на термін значно довший, ніж каденція голови сільради.


Про ці діяння пані Котляр повідомлялося у минулому суботньо-му номері закарпатського щотижневика „Новинка”, тому не будемо втомлювати читача перерахуванням інкримінованого. Крім того, перевіркою цих фактів у відповідності з вимогами законодавства повинні займатися правоохоронні органи, що, без сумніву, сприймають повідомлення у засобах масової інформації як підставу для порушення кримінальної справи.


На сільських зборах присутні прийняли рішення про початок збору підписів та процедури відкликання з посади голови Тарнівецької сільської ради Марії Котляр.
Збори мешканців Тарнівецької сільради на сільському стадіоні у відеоролику

admin