Олімпійська чемпіонка Наталія Добринська виступила перед студентами ЗакДУ

Наталія навчається на ІІ курсі факультету Міжнародні відносини ЗакДУ.

Легкоатлетка Добринська, перемогла у жіночому семиборстві, і стала першою українкою, яка здобула золоту медаль на олімпіських іграх у цьому виді спорту.

“Тепер будні Наталії наповнені зустрічами з високопосадовцями, інтерв’ю на телебаченні, радіо і в пресі, фотосесіями у глянцевих журналах. Звісна річ, за таких обставин для науки просто не вистачає часу. Керівництво університетом з розумінням поставилося до слави своєї студентки, дозволивши їй навчатися за індивідуальною програмою. Однак, Наталія не збирається нехтувати, а тим паче кидати навчання. Каже, що тепер знання з міжнародних відносин їй особливо знадобляться, адже спортивних чемпіонатів, у яких вона бере участь по всьому світу, стало ще більше. Відтак, чемпіонка навмисне приїхала до Ужгорода уточнити графік складання іспитів.

Зустрічали Наталію Добринську в рідному університеті урочисто. Окрім студентів та викладачів привітати чемпіонку прийшли представники місцевої влади, обласного олімпійського комітету, управлінь у справах сім’ї, молоді і спорту, а також журналісти.

Цього дня Наталку просто засипали дарунками й теплими словами. Грамоти й відзнаки дівчина отримала майже від усіх офіційних гостей, котрі перебували тут. Особисто ж від ректора ЗакДУ Федора Ващука спортсменці вручили конверт із грошовою винагородою.

Хоча сама Наталка не місцева (бо народилася і проживає на Вінниччині), в Закарпатті її вважають своєю. У зв’язку із цим, заступник голови Закарпатської ОДА Омелян Мателешка запропонував дівчині постійно оселитися в цьому чудовому краї, а в разі її згоди пообіцяв поклопотатися про купівлю житла.

Однак, із виступу Наталії стало зрозуміло, що спокою у її житті найближчим часом не передбачається. Дівчина повертається до звичного спортивного графіку і підготовки до наступної олімпіади. На прощання вона побажала студентам не боятися мріяти, досягати цілей і ставати майстрами своєї справи.

Від’їжджаючи, олімпійська чемпіонка прихопила в дорогу подаровану деканом свого факультету Іваном Вовканичем його монографію з міжнародних відносин. Пообіцяла гарно все вивчити і в наступний приїзд на “відмінно” скласти іспит”, – повідомляє сайт ЗакДУ.

admin