Обіцянка-цяцянка Гаваші, або чому так повільно проходять відновлювавльні роботи на Закарпатті

Із цих коштів понад 111 мільйонів гривень необхідно для відновлення доріг державного значення, ще майже 64 мільйони потрібно витратити на відновлення об’єктів комунальної власності.
Продовжується відновлення зруйнованої паводком інфраструктури, укріпляються береги річок, відновлюються дороги та відбудовуються людські оселі. Щодня керівники райдержадміністрацій доповідають про ситуацію в постраждалих районах: про хід відновлювальних робіт, про роботи, які слід планувати та про місця, де потрібно складати проекти робіт.
На 8 жовтня Службою автомобільних доріг в Закарпатській області відновлено 24- із 73 кілометрів доріг та 11-ть із 80 мостів – на загальну суму 13 мільйонів 280 тисяч гривень. Для проведення робіт службою задіяно 144 одиниць техніки та 476 чоловік. На ліквідації наслідків стихії було залучено 4 підрядні організації.
– Основні автошляхи відновлені, проїзди до всіх населених пунктів забезпечені. Половину першочергових робіт нами виконано, — констатує начальник Служби автомобільних доріг в Закарпатській області Василь Маркович. — Загалом дорожниками області освоєно 10 відсотків від необхідних коштів. А для завершення відновлення доріг державного значення область потребує ще понад 111 мільйонів гривень, — каже Василь Маркович.
Також триває відновлення пошкоджених берегоукріплень. На сьогодні відновлено 2,5 кілометра дамб та 2,2 кілометра берегоукріплень, здійснено регулювання майже 1,7 кілометра русел річок. Загалом державним підприємство «Об’єднана дирекція водогосподарських об’єктів Закарпатської області» виконано робіт на загальну суму майже 22 мільйони гривень, що становить 36 відсотків від запланованого обсягу видатків.
– У найбільш постраждалому від паводку районі – Рахівському – незважаючи на недостатнє фінансування з боку Кабміну, вдалося відновити першочергові об’єкти, — каже тимчасово виконуючий обов’язки голови Рахівської райдержадміністрації Юрій Ватрала. — У районі від паводку було пошкоджено 97 об’єктів комунальної власності, на відновлення яких необхідно 57 мільйонів гривень. На сьогодні уже виконано робіт на 9 мільйонів. До настання холодів зможемо освоїти таку ж суму.

За інформацією управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin