Найсмачніша кава у Львові ?

Кава — найулюбленіший у світі напій, популярний у будь-яку пору року. Горнятко кави заслужено займає місце серед таких символів гостинності, як привітність персоналу і затишна атмосфера готелю, ресторану або кав’ярні. Сьогодні мало хто уявляє собі день без цього ароматного напою, що додає бадьорості. Кава і кав’ярні – символи Львова, його впізнаваний бренд серед туристів різних країн.
Мета – проведення розважального заходу, орієнтованого як на туристів, так і на місцевих жителів. Підняття рівня культури споживання кави, підтримка іміджу Львова як східноєвропейської столиці кави, яка має давні традиції споживання цього напою.
Символом фестивалю має стати історична постать Юрія Кульчицького – нашого земляка, який брав участь у визволенні Відня від турків 1683 року та відкрив першу у Відні (і в Європі) кав’ярню „Під синьою пляшкою”.
До участі фестивалю запрошуються кав’ярні та ресторани міста, дистриб’ютори кави та кавової техніки, виробники посуду, виробники лікеро-коньячної та кондитерської продукції.
Серед заходів плануються: конкурс серед кав’ярень на найкращий рецепт львівської кави, дитячий майданчик, ярмарка-продаж кавового посуду, змагання офіціантів та баріста, вуличні вистави львівських театрів, джазовий концерт, а також концерт в стилі ретро.
Планується також випуск газети фестивалю.
Під час фестивалю буде оголошено ініціативу створення у Львові Музею кави.

admin