На думку Сербайла дострокові вибори потрібні лише Ющенку і Партії регіонів

Наразі БЮТ виконав всі умови, які висували з блоку НУНС для поновлення діяльності демокрактичної коаліції, однак створення коаліції блокується президентом. „Дострокові вибори потрібні тільки Ющенку й Партії регіонів, аби усунути з посади Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко й утворити широку коаліцію, яку не вдалося створити після позачергових виборів 2007 року.” — переконаний А. Сербайло.
Андрій Сербайло також прокоментував події, які відбувають довкола Баранинської сільради. Він зокрема повідомив, що прокуратура визнала, що процедура відкликання депутатів сільської ради відбулася з дотриманням усіх норм чинного законодавства, однак наразі невідомі особи вилучили з сільради вижливі документи, а територіальній виборчій комісії не дають дозволу на виготовлення печатки для проведення довиборів.
Керівник фракції БЮТ в облраді також прокоментував ситуацію з будівництвом в Ужгороді аквапарку. А. Сербайло зокрема відзначив, що депутати обласної ради на сесії 8 жовтня проігнорували зверення 18 громадських організацій та 15 тисяч мешканців Ужгорода щодо відміни рішення облради про оголошення Боздоського парку заповідною територією. Подібні рішення депутатів свідчать про те, що вони нехтують інтересами власних виборців на догоду деяким політикам.

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

admin