Мер Ужгорода Ратушняк спілкувався з журналістами напередодні Дня міста

Як повідомив медійникам мер Ужгорода, не зважаючи на деструктивну позицію обласної влади, що намагалися всіляко відкласти погодження реконструкції проспекту Свободи, ця частина Ужгорода завдяки зусиллям міського голови нарешті отримала нове обличчя. Це своєрідний подарунок мешканцям обласного центру від міської влади. Звичайно слід завдячити і бізнесменам міста які допомогли профінансувати значну частину робіт, виготовлення багатьох скульптур тощо. На сьогоднішній день в реконструкцію проспекту вкладено близько двох мільйонів гривень.

Крім того, практично завершено роботи по облаштуванню перехрестя в районі Боздоського мосту, залишилося підключити світлофори. У парку культури та відпочинку “Боздоський” завершене облаштування алей та понад 20 атракціонів. Можна констатувати, що нарешті відроджено цей міський парк. У двадцяти міських школах міста встановлені євровікна та близько півтора десятка бюджетних закладів перейшли на автономне опалення.

На жаль залишилася проблема боргів мешканців обласного центру за спожите тепло. Кошти міської скарбниці отримані від продажу землі і майна, місто може використовувати тільки на котельні, освітлення, енергозбереження бюджетних закладів, каналізацію тощо.

За таких обставин люди, які користуються центральним теплопостачанням, можуть залишитися на зиму без тепла.

Відрадно, що понад 60 відсотків мешканців Ужгорода перейшли на автономне опалення. Цей відсоток міг бути значно вищим, якби ситуації бодай трохи посприяла свого часу попередня влада.

Наступний рік міська влада має намір зробити „роком доріг” в Ужгороді. В нашому місті 165 км доріг, які потребують солідних капіталовкладень, за останні два роки ужгородці отримали 3, 5 км доріг ( вул. Загорська, Дєньдєші, Плеханова). Міський голова зізнається, що з такими темпами чекати на європейського вигляду дороги у нас доведеться… років шістдесят, а тому з початку наступного року планується взяти кредит на 60 млн. гривен і спрямувати ці кошти винятково на дороги, а також близько 5 млн. євро під бюджетні зобов’язання. Тож є сподівання вже невдовзі отримати принаймні 30 кілометрів нових доріг, чого в Ужгороді не було за останні сорок років. Розповів міський голова про плани спрямувати 5—6 млн. гривен на реконструкцію міських площь. Театральна, Духновича, вулиць Волошина, Корзо.

„Місто має отримувати світлі, позитивні імпульси і розквітати, а не гальмувати свій розвиток через протести і заборони прокурорів та екологів”, – сказав Сергій Ратушняк.

Clipnews.infoЗустріч медійників Закарпаття з міським головою Сергієм Ратушняком у відеоролику

admin