Кононенко — офіційний начальник обласної міліції. Чепак поза грою

Під час свого останнього візиту до Ужгорода міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко оголосив про реорганізацію закарпатського управління міліції. В.о. начальника УМВС було призначено полковника міліції Павла Кононенка, котрий перед тим працював першим заступником начальника Дніпропетровської міліції. Як повідомили в ВЗГ ГУМВС в Закарпатській області, цієї середи перший заступник міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенант міліції Михайло Клюєв оприлюднив особовому складу закарпатської міліції наказ від 28 жовтня ц.р.
Відтепер закарпатське управління міліції реорганізовано у Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області. Начальником ГУМВСУ в Закарпатській області призначено Кононенка Павла Миколайовича. Його першими заступниками стали: генерал-лейтенант міліції Віталій Глуховеря, котрий до того керував Ужгородським міськвідділом міліції, полковник Василь Русин та полковник Сергій Авраменко (начальник УБОЗ УМВС). Окрім того, новим заступником начальника призначено підполковника міліції Івана Гульпу, котрий до того очолював УДСБЕЗ УМВС.


Таким чином, як не намагалися балогівські обласні депутати вигородити свого ручного генерала Чепака, і як він сам не намагався майже годину на останній сесії облради оббріхувати керівництво МВС, а себе вигороджувати, нічого з цього не вийшло.

admin