Кадрові зміни: маємо нового мукачівського, себто балогівського, освітянина

– Михайло Андрійович не нова людина в освітянській галузі, –зауважив під час представлення Михайло Попович. – Майже 30-річний педагогічний стаж, робота на керівних посадах у цій сфері стане в нагоді йому на новій посаді. В управлінні працює сильний колектив, тому під керівництвом нового начальника робота повинна стати ще більш плідною, — вважає Михайло Попович.

У свою чергу, Михайло Мотильчак визначив основні завдання, над якими буде працювати управління. Це, зокрема, підвищення якості освіти, розвиток мережі шкільних та дошкільних навчальних закладів. Він також заявив, що сподівається насамперед на підтримку великого колективу освітян краю.

ДОВІДКОВО: Михайло Андрійович Мотильчак народився 17 жовтня 1956 року у с. Ракошино Мукачівського району. У 1979 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „математика”. З 1979 до 1988 року працює вчителем у школах Мукачівського району. З 1986 до 1988 року – заступник завідуючого відділу освіти райвиконкому. З 1988 до 2005 року -– вчитель, директор Ракошинської середньої школи. З 2005 до 2006 року працює на посаді начальника відділу освіти Мукачівської РДА. Цього ж року призначений заступником голови Мукачівської РДА. З 2007 року працює на посаді першого заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації.

За інформацією управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin