ЮЩЕНКО ЛІКВІДУВАВ СУД, ЯКИЙ СКАСУВАВ ВИБОРИ

Про це йдеться в указі Ющенка про “Питання мережі та кількісного складу суддів адміністративних судів України”, розміщеному на його сайті.


Таке рішення Ющенко обґрунтовує пунктом 23 частини першої статті 106 Конституції та частинами першою – четвертою статті 20, частиною другої статті 21 закону про судоустрій.


Крім того, Ющенко постановляє утворити з 14 жовтня 2008 року:


Центральний окружний адміністративний суд міста Києва у кількості 37 суддів^


Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва у кількості 22 суддів.


Цей указ набирає чинності з дня опублікування.


Як відомо, БЮТ оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва указ про дострокові парламентські вибори. Водночас секретаріат президента подав апеляцію на це рішення до Київського адміністративного апеляційного суду.


Засідання суду у понеділок супроводжувалося блокадами суддів з боку депутатів БЮТ, які, в свою чергу заявляли про тиск на суддів збоку озброєних співробітників СБУ.


У свою чергу керівник прес-служби СБУ Марина Остапенко в ефірі 5 каналу спростувала присутність озброєних людей з СБУ.


“Ці дві людини є представниками спец підрозділу “Альфа”, який виконує функцію охорони керівника суду на його заяву про те, що депутати від БЮТ погрожували цьому судді застосуванням фізичної сили. Ці два представники СБУ є особистими охоронцями керівника суду і перебувають вони там без зброї”, – сказала вона.Українська правда

admin