ІМЕНЕМ УКРАЇНИ ВДАРЬМО ПО НІМЕЦЬКИМ КОМБАЙНАМ!

Як повідомив на прес-конференції ГО «Нове Закарпаття» директор «Закарпатекспо» Петро Голіцин: „Я вражений подібним цинізмом українського правосуддя, адже кожен громадянин України, за Законом може розраховувати на справедливий суд”.


Безумовно незаперечним є факт, що даний комбайн своєчасно не був вивезений за межі митної території в терміни визначені митними зобов’язаннями. Однак при чому тут я – співорганізатор агропромислової виставки, третя особа? Раніше я ніколи не стикався з роботою судів і був дуже вражений, що подібні рішення можуть прийматися навіть без відповідача та участі безпосередніх власників майна, яке є причиною судового розгляду – тих же власників комбайну – представників німецької фірми, та Української академії аграрних наук, де зараз знаходиться даний комбайн на випробовуванні.


За мету в організації агропромислових виставок ми завжди ставили в першу чергу інтереси України. Адже сьогодні наша держава гостро потребує сучасні зернозбиральні комбайни. Техніка, яка сьогодні працює на полях України, відстає на 30 – 50 років від закордонних аналогів. І наші виставки надавали змогу познайомитись з сучасними досягненнями світових виробників сільськогосподарської техніки нашим українським користувачам, та нашим виробникам. І ми ніколи не сподівалися, що в результаті матимемо фантастичне стягнення у півмільйона гривень визначене «справедливим українським судом за невчасне вивезення комбайну, який нам ніколи не належав,». З таким успіхом на нас можна було б повісити всі справи по невчасно вивезеним транспортним засобам з території України, які виставлені на дорогах України.


Розуміючи, що Голіцин Петро не є власником техніки, Ужгородський міжрайонний суд виніс дуже «розумне» рішення від 29 жовтня 2007 року:


« … В разі неможливої конфіскації комбайну стягнути з організатора виставки Голіцина П.О. вартість техніки на користь держави».


Головний суддя Закарпатського апеляційного суду підтримав дане рішення міжрайонного суду.Clipnews.infoПрес-конференцція Петра Голіцина у відеоролику

admin