ЯЗИК МІЙ – ВОРОГ МІЙ

Вибачте, ми хотіли сказати: “депутатів місцевих рад”. Оберемо також мерів, підмерків та голів багатостраждальних сільрад, які завідомо нічого не можуть зробити для своїх земляків (бо грошей у немає), але спокутують всі гріхи нашої влади: до президентів і прем’єрів далеко, а сільський голова – завжди під рукою, можна і в писок зацідити, аби душу відвести… Всі це знають, але конкурс на кожне місце мера або сільського бірова з роками не меншає, а зростає. Зростає і кількість різних “чудес”, якими претенденти на владу тішать нашого виборця аж до повної шизофренії. Не обійшлося без “чуда” і нині.


Так, наприклад,єдина представниця прекрасної статі в черзі за кріслом ужгородського мера пані Тетяна Мясковська днями зібрала у мікрорайоні “Шахта” певну кількість місцевих аборигенів і розкрила їм велику таємницю: чи то в п’ятницю, чи то в суботу, мовляв, з виборчих перегонів знімуть всіх кандидатів на пост мера міста. ВСІХ!!! І Ратушняка з Погорєловим теж!.. І на виборчому бойовиську залишаться лише панове Володимир Приходько, та Анатолій Синишин і… пані Тетяна Мясковська. Цю сенсацію пані Тетяна повідомила мешканцям “Щахти” настільки серйозно, що аж кортить їй повірити.


Але, якщо без злої іронії, то виникає закономірне питання: а звідки другорядній “бізнес-леді” і не дуже популярній кандидатці у мери можуть бути відомі такі зловісні плани діючої влади? Адже такі “політичні диверсії”, як правило, здійснюються в умовах надзвичайно суворої таємниці. А розголошення подібної таємниці майже завжди виявляється або просто брехнею, або ж… провокацією. Саме тому пані Тетяні варто було б обережніше ставитися до своїх “одкровеній” і, як кажуть “авторитети”, “цинкувати базар”. Адже чимало ужгородців чули свого часу з уст пагі Тетяни хвалькуваті заяви про її тісні дружні стосунки з керівними особами українських спецслужб.Правда це чи вигадка амбіційної пані, знає лише вона сама. Але якщо цими днями дійсно почнуть знімати з реєстрації кандидатів на посаду ужгородського мера, то, згадавши передчасні “одкровення” пані Мясковської, ужгородські політики та аналітики зроблять єдиний висновок: вибори в Ужгороді проводять не виборчі комісії, не політичні партії і не штаби кандидатів, а… таємна агентура українських спецслужб. Враховуючи сумнівну репутацію сучасної української демократії, подібне відкриття може стати “торпедою” для діючої команди державної влади. А у тому випалку, якго сенсаційна заява пані Мясковсткої є вигадкою самої пані Тетяни, на неї можуть серйозно образитись члени територіальної виборчої комісії, розцінивши подібну заяву як наклеп. А тоді… А тоді з виборчих перегонів злетить сама пані Мясковська.


Отож, як то каже народна мудрість: “Язик мій – ворог мій!”.

admin