ГИЦЯНУТА ЧОРНУХА – примітивна заказуха

Нашу компанію друзів «Честь» обурюють брехливі статті в пробалогівській закарпатській пресі, які дискредитують ім’я відомого в країні генерала Г.Г. Москаля. Геннадій Геннадійович зробив багато добрих справ у важкі 90-ті роки для Закарпаття. Відомо, що замовниками даних провокацій проти генерала (просили б не плутати звання Москаля з теперішніми генералами, яких останнім часом за служіння президенту, а не за вірність українському народові Ющенко дає сотнями ) є сім’я Балог -Петьовки та їхні обласні слуги. Хоча газету «Старий замок» до рук беремо не часто, але вже декілька разів зустрічали в ній явно замовні та неправдиві матеріали, які кидають тінь на Москаля.


Бачили статті, де генерала звинувачують у корупції, пов’язаній з видачею закордонних паспортів. Але, як говорять порядні правоохоронці, це, в першу чергу, через незадоволення колишнього начальника обласної міліції Чепака ситуацією, що закордонні паспорти виготовляються централізовано через комп’ютерну систему. А Віктор Чепак, який колись очолював ОВІР, ніяк не може змиритися, бо добре знає, які звідти «текли» гроші, коли паспорти виготовлялись у ручному режимі. Ми з вами також пам’ятаємо, скільки коштувало «задоволення» – своєчасно зробити закордонний паспорт, або чекати по 3-4 місяці. Зараз підлеглі Чепака вигадують різні перешкоди для громадян, бо не вміють жити на зарплату. Народ говорить, що резолюція на заяві для отримання другого закордонного паспорта (перший залишається на руках) коштує до 500 гривень. Хоча мати їх два закон не забороняє. Це один із небагатьох прикладів, що обласній владі подвійно вигідно дискредитувати Москаля, бо він є одним з невеликої когорти людей, хто насмілюється говорити правду про Балогівську команду і чи не єдиний екс-чиновник обласного рівня, якого не скупив балогівський клан, працюючи у Закарпатті.


І коли так, то ми хотіли б досконало чути від виступаючих у пресі бізнесменів-«політиків» та всяких там чиновників про конкретні інтереси Москаля в Закарпатті, про його бізнес, об’єкти, що у наш час приховати майже неможливо ( мова йде про інтерв’ю Ледиди, Сікори, Гецянина ). Бо про бізнесові структури, які обслуговують вас та вашого пахана Балогу, ми добре знаємо, ними кишить ціла область. Також ми не розуміємо, невже серед колишніх колег Москаля, які працювали з ним в міліції та облдержадміністрації, не знайдеться декілька порядних та сміливих офіцерів і чиновників, які б висловили свою об’єктивну думку, його позитив у роботі? А якщо ні, то залишається лише здогадуватися – чому?..


«Обливати брудом» Геннадія Москаля команді Балог (якщо у них ще залишилося щось святе) не варто, лише тому, що не відомо, чи процвітали б зараз барвисті з таким розмахом, якби Москаль в середині 90-их років не навів порядок в злочинному світі, можливо, на їхньому місці був би зараз хтось інший. Цікаво, чому Гецянин так довго мовчав, і про Москаля заговорив лише коли той став вкрай неугодним Балогам? Адже так меркантильно, підло і дріб’язково справжні генерали, пане Гецянине, поступати не можуть. І тому навіть не хочеться обговорювати ваш маразм (може роки і спокуса матеріальна взяли гору), бо про «подвиги» вашої служби в різних структурах можна писати окремі статті, але згодом. Як і про те, до чого привела державу ваша помаранчева влада, якою ви донедавна ще так показово пишалися.


А ще типовою брехнею й авантюрою у балогівському «Старому замку» стала стаття «Ліс, камінь, гравій…», де акцент робиться на те, що нове керівництво міліції не може впоратися з економічною злочинністю у краї, так як під час відпрацювання в області затримано багато машин з вантажем без документів. Хоча насправді все дуже просто – поки що все йде по накатаній, ще не всі зрозуміли, що керівництво в міліції нове, телефонне право в ДАЇ не спрацьовує, ситуація міняється і депутати мовчати не можуть, бо страждає їх «бізнес». І лише забувають провладні газетки згадати про події на сесії Мукачівської міської ради, де балогівці незаконно взяли в довгострокову оренду замок «Паланок». Добре, що не Москаль. Уважно, шановні, читайте газету «Старий замок» і не забувайте, хто її фінансує.Компанія друзів «ЧЕСТЬ»

admin