Губернатору Тернопільщини ужгородцю Чижмарю облрада висловила недовіру

Депутати Тернопільської обласної ради висловили недовіру главі Тернопільської обласної держадміністрації Юрію Чижмарю. Таке рішення на сесії Тернопільської облради в середу підтримав 61 депутат (проста більшість), повідомляє “Інтерфакс-Україна”.


За недовіру проголосували фракції БЮТ, УСДП, СПУ і “Національний вибір”. Не голосували фракції “Наша Україна” і УНП.


Своє рішення депутати облради обґрунтували тим, що Чижмар нібито нераціонально використовував кошти, що були виділені на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося в липні.


На засіданні в середу депутати облради заслухали інформацію про хід ліквідації наслідків липневого стихійного лиха на території Борщівського, Бучачського, Залищицького, Монастирського районів Тернопільської області і про використання коштів, виділених на ці цілі.


Результатом обговорення цього питання стало те, що депутати поламали мікрофони, зірвали трибуну, побилися й у результаті проголосували за недовіру Тернопільському губернатору.


У минулому Юрій Чижмар був начальником служби глави секретаріату президента Віктора Балоги. Перед тим пробував стати мером Ужгорода.


Водночас, депутати від “Нашої України” закликали начальника управління СБУ в Тернопільській області Олександра Радецького перевірити систему “Рада” Тернопільської облради.admin