ДВА ЧОБОТИ – ПАРА,

21 жовтня голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші підписав розпорядження, згідно з яким призначено нового виконувача обов’язків заступника голови ОДА – Омеляна Мателешку.


До речі, представляв нового заступника голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович. Саме той Попович, котрий у 2005 році очолював люстраційну групу з приводу протизаконної діяльності есдеків у Закарпатській області. Й одним із перших у «списку Поповича» значився Омелян Мателешка як керівник Ужгородського відділу освіти, що вчинював безпрецедентний тиск на освітян з метою заставити їх голосувати за Віктора Януковича. Тоді Мателешку вигнали в шию, а тепер наділили високою посадою. Очевидно, що метою такого призначення є великий досвід пана Омеляна по викручуванню рук підлеглим, який має згодитися «єцанутим» на позачергових виборах до Верховної Ради. Але думаємо, що це поможе, як мертвому припарка. Наш народ мудрий і зможе відрізнити зерно від полови.


А другого балогівського холуя, також колишнього есдека, копнули в дупу у Тернополі.


22 жовтня сесія Тернопільської обласної ради більшістю голосів висловила недовіру голові ОДА Юрію Чижмарю, який, за висловом народних обранців, не впорався зі своїми обов’язками. Дивно, коли губернатором призначають людину, яка не має жодного відношення до області. Так сталося і з нашим земляком Юрком, якого Балога поставив учити уму розуму гордих тернопільчан.


Складається враження, що у барвистих земля горить під ногами і вони, нервуючи, роблять масу політичних помилок. Очевидно, ми є свідками агонії завидівського клану і перспектив у майбутньому в нього немає ніяких.„Трибуна”

admin