Другий том “Сповіді” Тайві Тум видрукувала одним примірником для обласної бібліотеки

Письменниця розпочала писати, згадуючи і аналізуючи події своєї юності. Першу частину присвячено подрузі авторки — Лєні, яка близько 30 років тому покінчила життя самогубством. Водночас письменниця отримала вже декілька свідчень того, що книга врятувала життя: прочитавши її, люди відмовилися від планованого самогубства.
Друга частина закінчує опис студентського життя авторки у Ленінграді. Як і перша частина, продовження має 444 сторінки. У рукописі вже завершений і третій том, який також зайняв 444 стор. У планах також розповідь про італійське життя. «Я прожила Італію не з вікна автобуса, а зсередини, тому маю право сказати, що я про неї думаю. А я їй насамперед вдячна», — каже письменниця.
«Не всі можуть дочитати продовження роману до кінця. Вже немало людей просто здалися, вони не витримують емоційного навантаження. Але ж це сповідь, я не могла нічого прикрашати», — зазначила авторка.
«Я відчуваю, ніби мною хтось пише, але це свідомий процес, від мене вимагається розуміння того, про що я пишу», — розповіла Тайві Тум. Тому й обрала псевдонім, що не вважає себе одноосібним автором, а також через те, що не прагнула впізнаваності.
Тайві Тум запевнила, що усі факти книги — з реально прожитого нею життя, а для художнього оформлення додано хіба 10 % вигаданого.
Авторка сьогодні мешкає у Флоренції. 17 років разом з чоловіком і дитиною вона приїхала сюди із 200 доларів у гаманці. Вижити допомогли вірники однієї із церков.
Своєю книгою Тайві Тум хоче подарувати людям любов, якої, на її думку, сьогодні не вистачає. «Це сила, яку я дарую людям», — каже письменниця. Також вона впевнена, що своєю внутрішньою силою людина може змусити відступити усі хвороби і незгоди.
Наразі друком вийшов лише один примірник продовження роману «Исповедь». Його можна прочитати в обласній бібліотеці. Перші 150 сторінок роману розміщено також на сайті www.tajvitum.com.

admin