Балогівці віддали Мукачівський замок у довгострокову оренду за копійки…

Як повідомила голова фракції БЮТ в Мукачівській міськраді Ольга Фенчак, після голосування за перші 5 питань порядку денного, які саме й стосувалися змін до бюджету міста та преміювання вчителів, усі депутати фракції БЮТ покинули засідання на знак своєї незгоди розглядати непередбачені земельні та майнові питання.
«Ці питання навіть не були розглянуті профільною комісією, оскільки на комісії не було кворуму, — коментує ситуацію О. Фенчак. — Ми пропонували відправити їх на доопрацювання й перенести розгляд цих питань на 30 жовтня, однак після того, як усі наші зауваження були проігноровані, ми покинули сесійну залу».
Покинули сесійну залу також депутати фракції Партії регіонів, однак це не завадило тим, хто залишився у залі, ухвалити всі майнові й земельні питання, найбільш резонансним з яких є питання по замку Паланок.
Отож, як зазначено у рішенні, «На участь у конкурсі подана одна заява, визнаний учасником конкурсу один заявник…». На сесії 9 жовтня, коли фракції БЮТ та ПР покинули засідання, наслідки конкурсу (фактично проведений конкурс) були затверджені. Відтак «Мукачівська міська рада вирішила: затвердити наслідки конкурсу з надання права довгострокової оренди окремих приміщень замку Паланок, визнавши переможцем конкурсу одного учасника — юридичну особу — Товариство з обмеженою відповідальністю «Високий замок», код 31326925, зареєстрованого: 86900 м. Мукачево, вул. Пряшівська-бічна, 2».
Згаданому підприємству дісталися приміщення в замку, загальною площею 2300 м. кв., на період з 2010 до 2056 року. Вартість оренди за весь період — 10 млн. грн. (30800 грн. щомісяця).
Очевидно, місцева прокуратура має дати оцінку тому, наскільки правомірним є проведення конкурсу з одним учасником, а також щодо інших рішень, ухвалених цією сесією.

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

admin