А що у вас, хлопцi, в кузовах?

Іршавські співробітники ДАІ перевіряли автомобіль КамАЗ під керуванням 66-річного мешканця райцентру. Той перевозив 8 кубометрів бутового каменю, і також без документів. І це авто опинилося на штрафмайданчику.


Працівники державтоінспекції Великоберезнянського району зупинили для перевірки автомобіль УРАЛ-325 з причепом. Мешканець с. Костева Пастіль на автомобіль документи пред’-явив, однак коли попросили показати «папірці» на вантаж, а це понад півтора десятка кубометрів деревини породи «бук», чоловік розгубився. Документи на вантаж викликали сумнів у достовірності. Походження деревини встановлюється. Автомобіль доставлено на штрафмайданчик райвідділу.


На Хустщині в один день співробітники місцевої міліції виявили декілька випадків порушень перевезення вантажів. Зокрема, було зупинено для перевірки документів автомобіль КамАЗ під керуванням 22-річного мешканця с. Діброва, який перевозив 10 кубометрів декоративного каменю. Також у поле зору правоохоронців потрапив автомобіль ЗИЛ, під керуванням мешканця Львівської області, який перевозив 8,8 тонни кам’яного вугілля, а один зупинений водій перевозив 3 тонни пшениці-комбікорму. Всі ці вантажі були взагалі без документів. Ще один випадок мав місце в самому Хусті, де міліціонери зупинили автомобіль КамАЗ під керуванням
54-річного жителя сусіднього Тячівського району, який перевозив два десятки кубометрів букової деревини. Документи на вантаж викликали у правоохоронців сумнів у достовірності. Всі автомобілі з вантажем доставлені на штрафмайданчик міліції.


Ще один подібний випадок мав місце на Рахівщини. В ході оперативного комплексно-профілактичного відпрацювання в смт Великий Бичків співробітники міліції зупинили автомобіль КРАЗ, за кермом якого був 47-річний приватний підприємець з с. Костилівка. Великогабаритна машина перевозила 20 тонн брухту чорних металів на суму 29 000 гривень без відповідних документів. Автомобіль доставлено на штрафмайданчик, деталі з’ясовуються.


ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin