Зрадниця про “зраду” “чорної вдови” Тимошенко

Цього разу О. Білозір приїхала не в іпостасі співачки, а як політик. Пані Білозір хотіла переконати усіх у політичній зраді прем’єра Юлії Тимошенко, назвавши її при цьому “Чорною вдовою” (мовляв, Юлія Володимирівна вбралася у чорне). “Дивилася на Тимошенко й у мене було таке враження наче це чорна вдова української політики, яка через свою зраду вбралася у чорне”, — висловлювалася Білозір. При цьому Оксана Володимирівна, мабуть, призабула про свої політичні зради. Звинувачуючи Тимошенко в “антиконституційному перевороті” (мова йде про так зване “об’єднання” БЮТу й Партії Регіонів), народна артистка Білозір чомусь не згадала той факт, коли одразу після парламентських виборів в обласній раді Закарпаття створилася коаліція НУ-НС і Партії Регіонів. Отож, перевела всі стрілки на Народну Самооборону. “Якщо Народна Самооборона сповідує інші принципи, інші політичні сили, то це питання до них. Та й узагалі, як так виходить, що в рамках наших програмних документів і єдиної фракції партія Народна Самооборона може дозволити собі деструктивно діяти по відношенню до нашої спільної коаліційної угоди”, — вела патетику Білозір.


Також Білозір болюче сприйняла питання її особистої зради (мова йде про те, що вона увійшла до парламенту в складі однієї політичної сили НУ-НС, а тепер перебуває у складі іншої — ЄЦ). “Я знаходжуся у форматі тієї самої політичної програми, які визначили для себе національні пріоритети й програмні засади спільної коаліційної угоди”, — відзначила депутат.


Крім того, О.Білозір наголосила на тому, що є імовірність дочасних виборів. “Президент України Ющенко не виключає, що дочасні вибори можуть відбутися і ми будемо серед тих сил, які сповідують ті ж цінності, що й Президент”, — підсумувала Білозір.


Говорила ще якісь дурниці, але очевидно було, що співає вона краще, ніж розбирається в політиці. Краще б таки співала…Clipnews.infoЦікаві фрагменти з прес-конференції Оксани Білозір у відеоролику

admin