Закарпатця замінували

Мешканець села Росоші (Свалявський район) знайшов поблизу свого обійстя предмет, який за зовнішніми ознаками нагадував мінометну міну. До прибуття піротехнічного групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення МНС України місце знахідки взято під охорону місцевими правоохоронцями. Про це 30 вересня повідомили в ЦП ГУ МНС в Закарпатській області.
Вибухонебезпечна знахідка «причаїлася» у стічній канаві, яка проходить вздовж всієї вулиці та невідомо скільки пролежала у металевій трубі, перш ніж її помітив господар.
Виявлений предмет, як визначили фахівці-піротехніки, справді виявився мінометною міною часів Другої світової війни. Сам вибухонебезпечний предмет фахівці знешкодять на військовому полігоні поблизу села Оріховиця Ужгородського району.
Як розповідають спеціалісти з розмінування АРЗ СП МНС України, місцезнаходження міни не є чимось дивним. Траплялися випадки, коли на Закарпатті вибухонебезпечні снаряди знаходили вмурованими в стіни чи підмурки огорож. Зі слів піротехніків, останнім часом викликів у них суттєво побільшало. Це, насамперед, пов’язано з осінньою активізацією польових робіт.

ЗІК

admin