Закарпатці, які постраждали від стихії, частково відбудовують свої будинки самі

Як повідомили у прес-службі Мінрегіонбуду, відсутність розробленої проектно-кошторисної документації у помешканнях, що будуються, може призвести до зловживань. «Акти виконаних робіт складатимуться підрядчиками за фактом, що зробить неможливою перевірку реальної вартості будівництва», – повідомив міністр регіонального розвитку і будівництва України Василь Куйбіда.


Куйбіда заявив, що у зв’язку з порушеннями державних будівельних нормативів при будівництві житла для потерпілих Міністерство надало відповідні вказівки регіонам щодо будівництва лише за розробленою і затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, а виконання взаєморозрахунків за виконані роботи – за складеними на її підставі первинними обліковими документами (актами).


Крім того міністр зазначив, що на сьогодні зняті питання щодо забезпечення відбудови житла типовими проектами і будівельним паспортом. Регіони не мають проблем із забезпеченням відновлення житла будівельними матеріалами, спрощені також дозвільні процедури.

admin