Верховна Рада звернулася до Президента щодо звільнення Балоги

За скерування цього запиту до Президента проголосувало 323 із 385 народних депутатів, зареєстрованих у залі.


Виявилось, що це – не перший запит стосовно пана Балоги, і всі вони раніше, порушуючи українське законодавство, ігнорувалися Банковою. І справді – не може ж Балога відповідати на запити про себе.


“На початку липня цього року було направлено Президентові низку депутатських запитів, зокрема низку запитів було написано Балозі. Відповіді на ці запити не прийшли.


Депутати запитують: „…навіщо нам потрібен такий глава Секретаріату Президента, який дурить президента, і сприяє злочинам у країні?”


“Цей запит підписали не лише представники Партії регіонів, але й представники “Нашої України”. От нехай тепер президент сам думає, що йому робити. Або він візьме на себе відповідальність за дії Балоги і теж стане людиною, яка заохочує земельну мафію в країні, – або він розбиратиметься з Балогою”, – резюмував Сивкович позицію Верховної Ради в одному з інтерв’ю.


Навряд чи Президент відреагує і на цей запит, адже для нього головне – внутрішній спокій “гаранта”, який йому може забезпечити лише Віктор Балога.Clipnews.info

admin