В Ужгороді податкова міліція вилучила недоброякісного алкоголю на суму 5 тисяч гривень

Коротко нагадаємо про обставини справи. У травні 2008 р. до управління податкової міліції облДПА надійшла оперативна інформація про здійснення незаконної реалізації алкогольних напоїв в одному з приватних будинків в Ужгороді.
26 травня 2008 р. громадянин Петренко у вищезазначеному будинку придбав 60 пляшок коньяку “Закарпатський” ємністю 0,5 л кожна за ціною 15 грн. за пляшку загальною вартістю 900 грн. (оперативна закупка).
Згідно з висновками лабораторних випробувань, проведених спеціалістами ДП “Закарпатський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації”, виготовлені кустарним способом коньячні вироби не відповідають вимогам ДСТУ 4700:2006 “Коньяки України. Технічні умови” за міцністю, запахом, смаком, ароматом, вмістом цукру, наявним осадом, є непридатними для вживання, становлять особливу небезпеку для здоров’я та життя людей при їх вживанні.
25 серпня 2008 р. працівниками податкової міліції у рамках порушеної кримінальної справи було проведено обшук приватного помешкання громадянина Ш., мешканця обласного центру, у результаті чого припинено діяльність підпільного алкогольного цеху з виготовлення фальсифікованих коньячних напоїв та горілчаних виробів.
Оглядом місця події виявлено та вилучено :
– 50 пляшок коньяку “Закарпатський” по 0,5 л кожна з марками акцизного збору, які виготовлені шляхом ксерокопіювання на кольоровому ксероксі^
– 13 пляшок горілки “Екстра” по 0,5 л кожна з марками акцизного збору, які виготовлені шляхом ксерокопіювання на кольоровому ксероксі^
– спирт – 120 літрів^
– прозора рідина з характерним запахом спирту – 50 літрів^
– пластмасові каністри ємністю 20 літрів кожна, наповнені рідиною коричневого кольору для обробки деревини “Морилка” – 3 каністри.
Вищевказані товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 5 000 грн. вилучено та приєднано до матеріалів кримінальної справи в якості речових доказів, їх передано на відповідальне зберігання.

За матеріалами УПМ ДПА України в Закарпатській області

admin