У світовому турне Джанет Джексон виступає в костюмах від колишньої ужгородки, а нині київського модельєра

Про це повідомив власник торгової марки Victoria Gres Аркадій Маслов.


За його словами, в костюмах від Вікторії Гресь виступатиме як сама співачка так і її балет, до складу якого входять 9 чоловіків і 3 жінки. Костюми українського модельєра будуть використані в одному з блоків шоу.


За інформацією Маслова, Джексон одержала, згідно з підписаним з Будинком Вікторії Гресь контрактом, «костюми і авторські права на ці костюми». «А ми отримали фінансовий результат і другий контракт – використання факту цієї співпраці в будь-яких медійних носіях у всьому світі за винятком Америки», – відзначив власник ТМ.


Суму контракту він не назвав, пославшись на конфіденційність цієї інформації.


Також Маслов повідомив, що турне співачки вже почалося, концерти проходять з 10 вересня. Складається воно з двох частин: перша – північноамериканська, друга – це концерти в країнах Австралії, Азії і Європі. Зокрема, за словами власника ТМ, запланований концерт Джексон у Москві. Також він не виключив можливість концерту поп-співачки в Києві. Маслов повідомив, що один з цих концертів він хоче відвідати разом з автором костюмів.


У свою чергу Гресь повідомила, що для неї пропозиція даної співпраці була цілковитою несподіванкою. За її словами, всі переговори за контрактом велися в дуже короткі терміни.


“Події розвивалися доволі швидко. Тобто, впродовж 10 днів ми вели переговори, і після якихось мінімальних співвідношень юридичних ми почали роботу», – розповіла модельєр.


Обговорення контракту і його підписання здійснювалося через стиліста Джексон і юристів, які його супроводжують. За словами Вікторії Гресь, стиліст співачки побачив її колекцію в журналі Коллізіон – це була колекція Осінь – зима 2008-2009 під назвою Victoria Gres DENIM, представлена на Українському тижні моди.


«Вона їх стилістично дуже зацікавила і в принципі їх влаштувало все, що вони побачили у Коллізіоні, – сказала В.ГРЕСЬ.


Вона також повідомила, що на виготовлення костюмів було відведено дуже короткі терміни, у зв’язку з чим з відпусток були відкликані майстри, і здійснена вся робота. За 1,5 місяця було зшито по три дублі костюмів, що складаються з джинсів, верхнього трикотажу, шкіряних курток, рукавичок, головних уборів і взуття.


Маслов також відзначив, що всі логотипи Будинку Вікторії Гресь, якими брендовано одяг колекції, збережено на сценічних костюмах шоу-групи Джексон.


Clipnews.info за матеріалами УНІАН

admin