У Львові виберуть секс-символ української літератури

З дев’яти запропонованих кандидатур як жінок, так і чоловіків, читачі зможуть вибрати одного чи одну, можна буде також запропонувати свій варіант.
Про це повідомив організатор акції — інформаційний ресурс Друг читача.
З огляду на як художню творчість, так і життєвий шлях літераторів, організатори назвали свої варіанти. У це число потрапили такі представники і представниці класичної національної літератури, як Володимир Сосюра, Володимир Винниченко, Євгеній Гуцало, а також Марко Вовчок і Олена Теліга.

Номінантами від сучасної вітчизняної літератури стали Лариса Денисенко, Марина Дяченко, Оксана Забужко, Ирена Карпа, Люба Клименко, Світлана Поваляева, Ирен Роздобудько, Марія Матіос і Катерина Хінкулова. А також Богдан-Оле Горобчук, Юрій Винничук, Олексій Волков, Любко Дереш, Дмитро Лазуткін, Сергій Пантюк, Лесь Подерв’янський, Олесь Ульяненкоі і Василь Шкляр.
Крім того, деякі з сучасників відмовилися бути номінованими, але організатори нагадують, що це не заважає читачам голосувати за той, хто їм подобається навіть якщо про їх забули згадати, передає «Кореспондент».

Нагадаємо, Форум триватиме з 11 по 14 вересня. Обов’язковими гостями будуть Сорокін, Віктюк і Karbido.

На фото: Ірен Роздобудько

“ЕН” з посиланням на “Кореспондент”

admin