Сьогодні на ТРК «Україна» стартує нове шоу Савіка Шустера

Як обіцяє ведучий шоу і керівник продакшн-студии «Савик Шустер Студиос», що створює програми «Шустер Live» разом із французами, в шоу буде багато того, чого раніше український глядач не бачив.
Французьку групу очолює Давид Сьяма, продюсер з 15-річним стажем.
Для того щоб знімати «Шустер Live», а в майбутньому й інші програми, на кіностудії Довженко за три місяці була побудована велика власна студія. Усього площа виробничих приміщень займає 1200 квадратних метрів — цілком зайнятий один павільйон. Сама ж студія обладнана з урахуванням західних стандартів. Вартість будівництва Савик Шустер не назвав, сказав, що дуже дорого, вимірюється мільйонами доларів.
Тему сьогоднішнього «Шустер Live» її творець і ведучий визначив так: «Скільки влади залишилося в Президента?» Уже точно відомо, що брати участь у ній будуть В’ячеславе Кириленко, Петро Симоненко, Володимир Литвин. Можливо, приїде спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк. Братиме участь у програмі віце-прем’ер-міністр Григорій Немиря, оскільки обговорюватимуть наслідки грузинського конфлікту для України. Є підтвердження на участь від Дмитра Рогозіна, постійного представника Російської Федерації в НАТО. А ось Президент Грузії Михайло Саакашвілі відмовився від участі в програмі.
Формат шоу буде дещо схожий на «Свободу слова». До студії будуть запрошені люди — 100 чоловік, обраних за віком, статтю, місцем і регіоном проживання. І вони так само будуть голосувати. Однак робота з цією «масовкою» буде побудована інакше. Такого ще в українському ефірі не було, і Савік Шустер, автор ідеї, стверджує, що такого ще не було ніде в світі, пише газета.
100 чоловік — глядачі в студії — приїдуть зі своїх міст і сіл не на одну передачу, а на цілий тиждень. Адже по буднях, з понеділка по четвер, Шустер також буде виходити в прямий ефір на телеканалі «Україна». Тільки тривалість цих програм буде значнор коротшою.
Як розповіла Наталя Гасаненко, керівник відділу роботи з аудиторією “Савік Шустер Студіос”, сьогодні вранці запрошених 100 чоловік зустрінуть менеджери. По одному на кожні 20, що приїхали на програму. Вони відвезуть їх у готель «Турист», де люди і будуть жити цей тиждень. Їм забезпечать харчування й екскурсійні програми. І будуть платити по 100 грн. у день.
Як повідомлялося, на початку серпня ТРК «Україна» уклала контракт із компанією «Савик Шустер Студиос» терміном на три роки.

“ЕН” з посиланням на “Кореспондент”

admin