Шахрайки-молдаванки “орудують” на Тячівщині

З початку року, «попрацювавши» в селах Лопухово, Тарасівка, Дубове, Широкий Луг, вони видурили і викрали в господарів осель більше 150 тис. грн. та всілякі дорогоцінності. На їхній «гачок» «клюнула» 25-річна дубівчанка Василина Д., котра впустила нежданих «гостей» в оселю… і миттєво заснула. Коли через годину-другу прокинулася, то недорахувалася у дерев’яній скриньці 1800 гривень. Зникли також золоті сережки, 2 каблучки, З ланцюжки з кулонами та хрестиками. А пройдисвіток – як не було!
Зробили «візит» молдовські аферистки і до молодого подружжя Світлани та Петра М. із села Грушово. Завівши з ними «щиру» бесіду, зуміли «потягнути» з бронзової вазочки 10 тисяч гривень та обручки…
Постраждала і бабуся-пенсіонерка Олена М. з гірської Тарасівки, котрій «пообіцяли», що житиме до 150 років. При цьому не погребували 2 цінними іконками з образами Ісуса Христа і Божої Матері…
У Лопухові 85-річна довірлива бабця Марія Бер-дар впустила 4 «сестер милосердя» переночувати, але на ранок вони зникли. Разом із ними – бабусині теплі капці, в’язаний светр, 5 кілограмів сушених грибів та 200 гривень.
Востаннє молдовських аферисток бачили в селищі Солотвино. Тут їм вдалося викрасти в 65-річної вдови Оксани М. пенсійні гроші в сумі 600 гривень, 200 евро та позолочений образочок Святого Миколай.

Іван Костевич, Тячівщина

admin