Писк невдахи

По закінченні мерського терміну балогівці пригріли Погорєлова і зробили з нього головного обласного економіста. Який керівник — така і економіка. Тим не менше, екс-мер у одній із газет почав давати свою оцінку тому, що нині відбувається в Ужгороді. Він не згадав про те, що нині фактично закінчено війну зі сміттям, бо закуплено сотні нових контейнерів і сміття прибирають спеціальні нові автомобілі. Спеціальні автомобілі навіть чистять бордюри вздовж ужгородських доріг. А незабаром Ужгород перейде на роз-дільне збирання сміття.
Та що казати, якщо Погорєлов навіть облаяв реконструкцію проспекту Свободи і знову-таки під диктовку Балоги заговорив щось про аквапарк, який тим балогівцям наче кістка в горлі. Не зрозуміло, якщо вже сам Погорєлов нічого не зміг зробити для міста, то для чого бути ворогом Ужгорода? І просто смішним виглядає коментар екс-мера про Боздоський парк у одній із крайових «новинок».
За своєю вкоріненою звичкою Погорєлов знову взявся зверхньо повчати міську владу. Цитуємо: «… вважаю, що міській владі необхідно насамперед привести до ладу освітлення парку, облаштування лавиць, фонтанів, розміщення атракціонів…» По-перше, це звучить цинічно з вуст «господарника», який той таки парк «довів до ручки»: за його керівництва в парку не було… звичайнісінької мітли, три-чотири діряві сміттєві урни та кілька вщент зруйнованих лавиць. По-друге, мабуть, Погорєлов давненько не відвідував «пам’ятку садово-паркового мистецтва» або не набереться духу завітати сюди. Інакше побачив би, що з п’яти паркових алей чотири мають освітлення, з’явилося 30 нових лавиць, п’ять десятків сміттєвих урн. На сьогодні тут замість колишнього бруду під ногами сучасна бру-ківка, облаштовані внутрішні доріжки, автостоянка, прочищені зелені насадження, висадили газони. Наразі завершується проектування фонтана, який з’явиться в парку вже наступного року. Віктор Погорєлов у цій публікації декларує менторську тезу: «Ужгородці повинні навчитися відрізняти брехню від правди». Але хто бреше?.. Ті ужгородці, які мали нагоду побувати в Боздоському парку, відповідь на це запитання мають. А Погорєлов може завітати на екскурсію парком, аби знати напевне, про що говорить, що коментує і як повчати далі, аби брехати бодай трішечки менше…

“РІО”

admin