ПРОКУРОР УЖГОРОДА ПОЗИВАЄТЬСЯ ПРОТИ УЖГОРОДЦІВ, ВИСТАВЛЯЮЧИ НА ПОКАЗ ВЛАСНИЙ ПРИМІТИВІЗМ

Причина – ділянка, за інформацією прокурора, перебуває у зоні можливого затоплення та підтоплення річки Уж.

Засоби масової інформації краю вже неодноразово писали, говорили та показували про аспекти „тактики та стратегії” діяльності прокурора міста Ужгород, що діє в інтересах третіх осіб, виконуючи політичні замовлення, які суперечать не тільки закону, але й наносять істотну шкоду інтересам ужгородської громади та держави в цілому.

На жаль, ставленик балогівської влади почуває себе безкарним та продовжує діяти в знайомий закарпатцям спосіб.

Намагаючись бути об’єктивними в оцінці діяльності прокурора міста пана Стратюка, редакція газети, на всяк випадок, перевірила, чи відповідає дійсності мотивація прокурора стосовно будівництва супермаркету „Нова лінія” в Ужгороді.

Як повідомив «Трибуні» заступник директора будівельної фірми Олександр Корольов, проектанти ТЦ „Нова лінія” повністю убезпечили об’єкт від повеневих та ґрунтових вод, застосувавши новітні технології будівництва, що давно вже використовуються у світі. До речі, територія багатьох країн світу розташована нижче рівня світового океану, і людство давно вирішило цю проблему. Та, видно, інтелектуальний рівень прокурора є набагато нижчим за загальновідомі технологічні досягнення світової спільноти.

За планом робіт будівельний гіпермаркет „Нова лінія” має запрацювати в жовтні цього року. Сучасний супермаркет будівельних матеріалів не лише забезпечить закарпатців всім асортиментом будівельних матеріалів, але й створить додатково більше 1000 робочих місць. Крім того, комерційна діяльність об’єкту такого масштабу додасть до бюджету міста серйозну частку фінансових надходжень.

Виявляється, „дивні”, на перший погляд, дії прокурора О. Стратюка мають своє логічне тлумачення – чим гірше ужгородцям, тим краще замовникам та виконавцю.

“Трибуна”

admin