Прокурор Ужгорода грунтовно підтоплює імідж прокуратури

Ці події стали приводом традиційної вівторкової зустрічі в прес-центрі „Нове Закарпаття” представників медіа краю з технічним директором генпідрядної будівельної фірми з будівництва ТЦ „Нова лінія” Олександром Корольовим та власне директором ТЦ „Нова лінія” Олександром Галиком, про яких проявив турботу прокурор Стратюк. Адже це чи не перший випадок коли прокуратура так „турбується” за комерційну структуру.


Зустріч з представником будівельної фірми та директором ТЦ „Нова лінія” не дала відповіді на питання, що спонукало прокурора на звернення до суду.


Як пояснили журналістам, гості прес-центру, вони довідалися про їх „захист” від ужанської води напередодні з засобів масової інформації.


Технічний директор генпідрядної будівельної фірми з будівництва ТЦ „Нова лінія” Олександр Корольов продемонстрував журналістам проектну документацію на будівництво будівельного гіпермаркету ТЦ „Нова лінія”, висновки контролюючих будівництво державних органів та дозвіл на будівництво. До речі у висновках сказано, що будівництво відповідає всім державним екологічним нормам. Крім того, повністю згідно проектної документації, будівельна організація провела комплекс робіт, які убезпечують об’єкт від повеневих та ґрунтових вод. При цьому були застосовані новітні досягнення технології будівництва.


Не менше здивування з позову прокурора висловив і директор ТЦ „Нова лінія” Олександр Галик. Адже прописною істиною для будь якого інвестора та підприємця є захист фінансових ресурсів які вкладаються у справу. Звісно такі інвестиції захищені і від підтоплення. Адже це не лише десятки мільйонів вартості будівель гіпермаркету, але й майбутній товарний запас. Тому величезні кошти було вкладено в комплекс системи гідроізоляції, водовідведення та каналізаційно-очисних елементів.


Взагалі викликає подив ситуація коли інвестор вкладає величезні кошти в економіку міста, створює біля тисячі нових робочих місць, щомісячно буде приносити до ужгородської скарбниці до мільона гривень, а представники державної влади створюють цим інвесторам проблеми.


Однак є надія, що у кінці жовтня ТЦ „Нова лінія” розпочне роботу, а краяни будуть мати змогу не лише купувати весь сучасний асортимент будівельних матеріалів, але й концепції будівельних робіт.Clipnews.infoФрагмент прес-конференції технічного директора генпідрядної будівельної фірми з будівництва ТЦ „Нова лінія” Олександра Корольова та директора ТЦ „Нова лінія” Олександра Галика у відеоролику.

admin