Президентська гілка влади в Закарпатті продемонструвала ступінь повної деградації

Нагадаємо, що 12 вересня під час проведення акції „Живий ланцюг” голова Перечинської РДА під’їхав до журналіста та з хуліганських мотивів почав принижувати Івана Погоріляка використовуючи при цьому весь запас ненормативної лексики. Крім того, представник Президента Михайло Данча, акцентуючи увагу на тому, що він є головою РДА обізвав прем’єр міністра України: „курва з косою”.


Іван Погоріляк як доказ того, що відбувалося в той день продемонстрував з екрана телевізора фільм знятий ним під час інциденту. Журналісти були шоковані поведінкою державного хулігана. Зазвичай пересічного українця за такі дії притягають до кримінальної відповідальності. Не менш одіозним, був і епізод з демонстрованого фільму, де заступник голови Перечинської РДА пан Штелиха також висловився, що він як ветеран війни ( в 1968 році приймав участь в окупації Радянськими військами Чехословаччини) має право посилати всіх на три букви і нічого йому за те не буде. Іван Погоріляк розповів, що неодноразово особисто на прийомі громадян вже передавав голові Закарпатської ОДА Олегу Гаваші відеозаписи з „перлами” ненормативної лексики голови Перечинської РДА Михайла Данча в спілкуванні з мешканцями перечинщини. Однак з боку високо посадовця будь-яка реакція не мала місця.


Депутати облради вибачилися перед журналістами за брутальну поведінку представника Президента України та його заступника. На жаль вже вівторок а від обласної виконавчої влади немає жодної оцінки брутальних дій підпорядкованих Олегу Гаваші чиновників – констатував депутат Андрій Сербайло. Мовчать і органи прокуратури не реагуючи не лише на факт хуліганства високо посадовців. До цього часу відсутня реакція на заяви депутатів Олександра Антала, Віталія Постолакі та Андрія Сербайла в обласну прокуратуру відносно використання адміністративного ресурсу та розбазарювання бюджетних коштів при проведенні акції „Живий ланцюг” в області.


Події 12 вересня показали всю глибину деградації президентської гілки влади у Закарпатті – заявив Андрій Сербайло.Clipnews.info


Прес-конференція в громадській організації „Нове Закарпаття” у відео ролику

admin