Політична афера Єцу

Найцікавішим було споглядання зі сторони за людьми, вистроєними у ланцюг, котрі не могли збагнути, з якого приводу стоять. Цікавими були коментарі учасників акції. Зі слів поважної пані, яка працює бібліотекарем в одному з районів області, присутні дізналися, що їм пояснили, нібито з кордону має проїжджати делегація дипломатів з ЄС, тому необхідно показати європейцям, що українці одностайні у бажанні стати членами європейської спільноти. Коли ж на місці довідалися про справжню мету акції, було пізно. Не повертатися ж додому пішки. Обурених й обдурених у «ланцу для Балоги» було чимало, та й називали вони дійство не інакше, як афера, а їх організаторів – аферистами.


Окрім цього, до так званого «живого ланцюга» залучили студентів навчальних закладів та учнів старших класів середніх шкіл без згоди батьків.


Перечинці розповіли, що голова РДА Михайло Данча виділився по-особливому, назвавши дійство акцією «проти тої курви з косою». Люди плювалися і кляли тих, кому такий абсурд міг прийти у примітивну голову.Clipnews.infoПро перспективи, та що робити українцям ще цілий рік до Президентських виборів рекомендує повноважний представник Президента України Віктора Ющенко у Перечинському районі Михайло Данча у відеоролику

admin