Побувавши на Закарпатті, Оксана Білозір поставила новий пріоритет — відшукати тячівську школярку, яка “проаналізувала” гардероб Тимошенко

Взагалі, в ході прес-конференції народний депутат, народна артистка України, член президії партії “Єдиний центр” концентрувала увагу закарпатських журналістів на … одязі прем’єрки Тимошенко. Їй не сподобалося, що Тимошенко вбралася у чорне. “Дивилася на Тимошенко й у мене було таке враження наче це чорна вдова української політики, яка через свою зраду вбралася у чорне”, — висловлювалася Білозір.
Пані Білозір також поінформувала крайову пресу про те, що в закарпатському Тячеві є школярка, яка начебто підрахувала загальну кількість “одяганок” Тимошенко, проаналізувала аналітичні матеріали про доходи прем’єра, співставила вартість гардеробу й прибутки й виявила велику невідповідність. (Мабуть, дуже “продвинута” школярка, якщо змогла зробити таку титанічну роботу — Авт.). Про це Оксані Білозір розповіли закарпатські колеги-єцівці. “Я хочу знайти цю школярку й дізнатися скільки вона нарахувала костюмів”, — сказала Білозір.

P.S. Сама ж Оксана Володимирівна вбралася у рожеве…

Clipnews.info

admin