Після звірячого побиття паркувальника, іноземний інвестор звернувся за захистом до УСБУ

Працівники паркувальної фірми— переважно молоді хлопці — потерпають від психологічних знущань і принижень, вони у цьому місті виросли і їм страшно суперечити знахабнілому чиновникові. “ Ваші чиновники живуть у комунізмі, — констатує п. Штракс, — вони хочуть усе мати безкоштовно, на дурняка. Як тільки ми когось блокуємо, на нас починають писати скарги, посилати перевірки і нам доводиться відписуватися. Але чого мають страждати люди, які просто виконують свою роботу? Почалося побиття наших людей: 9 вересня під час розблокування автомобіля молодому хлопцеві було зламано два ребра. Факт побиття був частково зафіксований на мобільний телефон”.


Як з’ясувалося, коли потерпілий звернувся за допомогою до обласної лікарні, лікарка прореагувала так: “Яка ще допомога?! Ви нам колеса блокуєте, а ми вам маємо допомогу надавати?”


Через психологічний тиск контролери йдуть з роботи і наразі є щонайменше 8 вільних ставок, повідомив Валерій Штракс. “Ми створили нові робочі місця з мінімальною зарплатнею в еквіваленті 300 доларів, а оскільки коштів ще не вистачає на перекриття зарплати, привозимо їх з Ізраїлю,— каже Валерій Штракс. — Але у мене такі відчуття, що робиться все можливе, аби наші інвестиції з міста пішли. Я — іноземець, за мною іноземна компанія. Ми боїмося. Я вже боюся їхати в Україну. ”
Clipnews.infoЗвернення представника іноземного інвестора Валерія Штрауса у відео ролику
Запис нападу на паркувальника зроблений мобільним телефоном у відео ролику

admin