Паводкові кошти — на халяву !!!

У Закарпатській облдержадміністрації вирішили залишити виплачені кошти 123 родинам закарпатців (25 – у Тячівському та 98 – у Рахівському районах), які попередньо були внесені у списки як потерпілі від паводку ІІІ категорії, проте при уточненні списків до остаточного реєстру не потрапили. У зв’язку з цим виникла переплата на 123,5 тис. грн з резервного фонду та на 80 тис. грн з державної субвенції.
Про це повідомив 2 вересня під час брифінгу начальник головного управління праці та соціального захисту населення Віктор Мацола.
“Фактів зловживань не виявлено, це просто технічні моменти, – наголосив Віктор Мацола. – Оскільки ці люди все-таки потерпіли від стихії, було прийнято рішення залишити їм ці кошти. А вертатимуть суму переплати за рахунок інших джерел фінансування”.
Загалом в області 1 552 краянам, потерпілим внаслідок паводку 23-27 липня, відповідно до категорій виплачено авансові платежі.
По належній тисячі гривень отримали 1 вересня 589 дітей шкільного віку, котрі проживають у потерпілих від паводку районах.

ЗІК

admin