Панський мордобій на рахівській бринзі

Однак без пригод на фестивалі все-таки не обійшлося, про одну з них гуде весь район. Виявляється, під час гостини в “спецшатрі” обласні й районні панки (наголос на другому складі) влаштували між собою розбірки, які переросли в справжнісінький мордобій. Зчепилися замгубернатора М.Попович і голова Рахівської райради І.Сурмачевський. Що найбільш промовисто, предметом “гострої суперечки” стала не економічно-соціальна ситуація в області і навіть не футбольні баталії, а “якась Ірочка”. Розігріті паленкою панки (наголос на другому складі) взялися привселюдно обзивати одне одного “чмом” і “галицьким зайдою”. Гаваші гримнув на задиристих легінів і ті на хвилину присіли, однак згодом, опинившись за шатром, зчепилися в справжній бійці. “Галицький зайда” виявився вправнішим, і його візаві з розквашеним носом і розбитою губою вже через кілька секунд уважно розглядав дрібні камінці на благодатній гуцульскій землі. Одразу після поєдинку М.Поповича довелося доправити в лікарню, де йому наклали на “знівечений твар” дванадцять швів. А поміж людей пустили чутку, ніби замгубернатора по п’яні спіткнувся, впав носом прямо на камінь і розчавив його (мається на увазі ніс). Ну, та правда, як шило в мішку, як не ховай, все одно вилізе.


Від інциденту побічно постраждав і голова Рахівської РДА Ю.Ватрала, що отримав посаду лише місяць тому. На “хазяїна району” наїхали за те, що не втримав контроль над гостями, після чого він написав заяву на звільнення за власним бажанням і зареєстрував у ОДА. А сам пішов на лікарняний.


Ось такі справи кояться в середовищі наших панків (наголос на другому складі). А тепер згадаймо недавні інциденти з побиттям тим же Поповичем священика чи брутальну лайку голови Перечинської РДА М.Данчі на адресу Юльки. Висновок один – набрана Балогами “команда менеджерів” поводиться як звичайнісіньке бидло – не контролює висловлювань, напивається й б’є одне одному рила (утім, проти останнього народ не дуже й заперечує).


І після всього цього ці люди ще кажуть, що піклуються про добробут простих закарпатців…


clipnews.info

admin