Пан Слободянюк займається махінаціями та корупцією, підроблюючи документи?..

Всім відомо, що в Ужгороді існує організація СПІВА (Спілка підтримки інвалідів війни в Афганістані). «Наша організація існує, люди працюють. Ми постійно допомагаємо нашим членам, виділяються кошти на операції, лікування для інвалідів-афганців, допомагаємо з житлом. Проводимо шахові, шашкові турніри, змагання з більярду… Організація виконує великий обсяг роботи, аби допомогти інвалідам-афганцям», — зазначає голова організації СПІВА Сергій Олексіюк.
Варто зазначити, що організація має певне майно (офіси, земля,
автомобіль). І це майно захотіли привласнити шляхом корупції та махінацій. «Коли ми подавали документи для перереєстрації, Сергій Слободянюк за нашою спиною створив таку саму організацію під назвою «СПІВ» і дав наказ на виготовлення печатки з таким же кодом, як у нашої. Шляхом підроблення підпису та завдяки іншим махінаціям пан Слободянюк присвоїв собі нашу організацію. Він не зміг скористатися статутами та документами членів нашої організації. Однак він хоче присвоїти собі майно (офіси, землі, автомобіль…)», — зазначив член організації СПІВА Ігор Мельников.
Нещодавно відбулися загальні збори організації СПІВА, де ухвалили рішення направити лист до головного управління юстиції, у якому зазначається, що свідоцтво про реєстрацію на іншу органі-зацію та іншому голові Сергію Слободянюку видане за тим самим кодом державної реєстрації, що і в організації СПІВА. А це, у свою чергу, несе правову колізію та грубе порушення законодавства України «Про об’єднання громадян…». «Ми заявляємо до всіх правоохоронних органів, що організація СПІВА існує і функціонує й має для цього відповідні документи. Ми будемо відстоювати свої права», — наголошує С. Олексіюк. Під час зібрання було вирішено направити листи з приводу даного порушення головним управлінням юстиції та дозвільною системою УМВС в Закарпатській області до Президента України Віктора Ющенка, до прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, до Генпрокуратури, до Комітету по боротьбі з корупцією, до Міністерства юстиції.

“РІО”

admin