“Нижче четвертого місця не можемо опуститись”

Президент місцевої ГК Олександр Ледида розповів журналістам про зміни в основному складі. Зокрема повідомив про “командні” втрати: Наталія Кузьміна продовжує спортивну кар’єру в ГК “НІШ” Сербія, воротар Ірина Сидорова виступатиме в угорському “Ференцвароші”, а гравець збірної України Вікторія Шклярук цього сезону гратиме в словацькій “Ювенті” (Міхайловці). Марія Заболотна та Мар’яна Соскида вирішили завершити свою спортивну кар’єру розірванням контракту з ГК “Карпати”. Все ж таки кількісний склад збалансується поверненням у великий гандбол вихованки Закарпатської спортивної школи Наталії Семаль, приходом Аліси Шолковської з Броварської школи-інтернат та Тетяни Сапроненко з львівської “Галичанки”.


Тренерський склад також зазнав змін. Головним тренером ГК “Карпати” Ужгород призначено МСУ Бориса Петровського, а граючим – МСМК Ольгу Попович.


Після відпустки гандболістки почали ретельну підготовку до сезону в Ужгороді. Тренування команда провела на товариських іграх з “Мотором”(Запоріжжя), “Галичанкою” (Львів) та “Ювентою” (Міхайловці).


Позитивний настрій у головного тренера перед іграми І туру Суперліги ЧУ, який проходитиме 13 вересня в Запоріжжі. Тут закарпатські гандболістки зустрінуться з “Мотором” (Запоріжжя), “Смарт” (Кривий Ріг), “Подойковим університетом” (Ірпінь) та ДЮСШ-21 (Київ).


“Постараємось викластись на всі сто” – заявляє Борис Анатолійович.

admin